Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Прогулянки Сімферополем

Вул. Дзюбанова
Olenka
Оlenka P.
26.09.17
0
В продовження проекту «Прогулянки Кримом» вирішили пошукати в Сімферополі, де та нова будівля СІЗО, про яку йдуть розмови з минулого року.

Адмінбудівля СІЗО. Не дуже новий корпус. Всі інші споруди ще старіше.

Залізяки проти втеч.

Чому саме таке екзотичне місце для прогулянок? Може, краще сходити в парк чи в Ботсад КФУ (ТНУ)? Відповідь є. Тому що це серйозна проблема

для Криму: ізолятор переповнений, умови утримання жахливі, їжа неїстівна. А тут один знайомий каже, що нова будівля вже готова, вона теж по вул. Дзюбанова, де знаходиться столична тюрма.

З’ясувалось, що – ні, нічого нового там не збудували. Але у нас з’явилася інсайдерська (мабуть, так можна її назвати) інформація від працівниці СІЗО, яка зацікавилась нашою зацікавленістю. Вона спочатку пильно запитала, хто ми та звідки, а потім повідомила, що новий СІЗО будується, але не тут. Та порадила зробити офіційний запит. Може, й зробимо.

Життя на фоні СІЗО.

 

А поряд – троянда на трубі. Вуличне мистецтво.

Комментарии