Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Посткримський синдром

Емоційні нариси
Olenka
Оlenka P.
12.09.17
0
Невеличкий текст, якій спрямований не стільки для зовнішніх потреб, скільки для внутрішнього використання.

Чомусь за останні три роки склалася дуже специфічна тенденція: всі, хто добровільно-примусово залишають півострів, починають ганити кримчан, які продовжують тут виживати. Люди, вгомоніться вже!

Я згодна, що відрив від дому дуже болісна процедура, особливо, якщо дім – таке дивовижне місце, як Крим. Емоції беруть верх над розумом, починається пошук винних в цьому горі. Й що? Де їх знайти? Ясний пень, що можна продовжити словесний похід проти вищих сил, але, як відомо, вищим силам це, ну, ніяк не нашкодить. Тоді чергові жертви «операції по зміні прапорів» направляють свій гнів на своє колишнє оточення.

Образи, ретельний перегляд брудної білизни, звинувачення в зраді та співпраці з ФСБ. Така собі терапія злом. На жаль, вона не дуже ефективна – руйнує самого генератора та збільшує обсяг світової ненависті.

Можна сказати: подивимось, як ти сама будеш себе вести в подібної ситуації (не дай Боже), як заспіваєш? Може, ще гірше… Але я відкрию ці свої, зрозуміло, теж емоційні нариси й відразу розкаюсь!))

Комментарии