Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Нумо, до життя!

Про тернову настоянку
Olenka
Оlenka P.
15.04.19
0
Від щирого серця гарною українською від кримчанки з Ялти, яка зараз живе в Києві. В кожному слові — любов до Криму та України. Скоштуйте — не пожалкуєте!

Знаюся на цьому! О, мій Світлий Боже, як це нереально!.. Все: починаючи від походу в гори, вдихання пряного, налитого кримським сонце-морем, лісового повітря, споглядання високо-синього неба, пташини, що кублиться над гірськими розщелинами, збираючись у вирій (дійство заворожує якоюсь прадавньою магією і вимикається раціо, а душа твоя звідти, з їхніх крил, спостерігає прекрасну грішну твердь …)

Згодом, отямившись, рухаєш у непролазні лісові чагарники, надибаєш зарослі, що всипані темно-синіми, майже чорними, ягодами, за які зачепились гірські тумани… Колючи гілки змагаються з тобою за володіння скарбом.

Потім, після походу, накочує хвиля приємної втоми, і з’являється подив від споглядання подряпаних рук, одягу… Принесене дбайливо обробляється.

І посріблені залишками розкішної минувшини, трохи прим’яті ягоди терену віддають свій смак, колір, аромат і енергію… Це дійство відбувається повільно, зі зваженою мовчазною шляхетністю і невідворотністю… Перероджується все попереднє життя. Його досвід-вантаж, почуття-чари, емоції-вогонь перетворюються на щось нове. Все це рясно просякується думками, які виникали у твоєму мозку під час походу, і, нарешті, матеріалізується в божественне зілля!

Так було. Так є. І так буде.

Нумо, до життя!

Людмила С.

Комментарии