Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Чий берег, того й риба

Суд над журналістом
Olenka
Оlenka P.
13.09.17
0
УК РФ, статья 280.2. Публичные призывы к осуществлению действий, направленных на нарушение территориальной целостности Российской Федерации, совершенные с использованием средств массовой информации либо электронных или информационно-телекоммуникационных сетей (включая сеть «Интернет»). Наказываются обязательными работами на срок до 480 часов с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет либо лишением свободы на срок до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет (в ред. от 21.07.14).

За п’ять днів у кримського журналіста Миколи Семени черговий та, можливо, останній суд. Я не знаю, чи рахує він час, що залишився до цього суду, я – так!

Бо, по-перше, будь-хто, будь-коли може опинитися на його місці, дивитись на цілі купи паперів – звітів про ретельне слідкування за журналістською (громадською) працею день у день чи простими посиденьками в Мережі у вільний час. Коли у вас незрозуміло чому зависає комп й мишка перестає бігати монітором, можливо, ви теж на гачку, ваш Робочий стіл «скрінять», й нові папери чекають на вас, щоб завалити як листя з дерев землю. «И зима катит в глаза».., – недоречно в ці спекотні дні спливає шкільна програма.

А по-друге, мені дуже страшно за людину, яка миттєво залізною волею бездушної машини перетворюється з вільної людини – в ЗК. Ще сьогодні я його бачу на переході площі залізничного вокзалу, що енергійно в свої 66-ть  поспішає серед натовпу, а вже завтра, можливо, цей біг буде зупинений, бо хтось вирішив, що наші думки – це злочин!

Засідання суду з фінальними дебатами сторін відбудеться 18 вересня, в Сімферополі, в Залізничному суді о 14-й. Приходьте. Щоб було не так страшно.

Комментарии