Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Це – кохання

Кримський постмодерніст
Olenka
Оlenka P.
21.11.17
0
Вікіпедія щедро нам підказує, що постмодернізм, це світоглядно-мистецький напрям, якій є продуктом епохи розпаду цілісного погляду на світ та руйнування систем. Які системи руйнує пан Олексій, можна подивитися на нашому Арт-майданчику чи на його особистому сайті http://degtyaruk.ru/. (Рекламу зроблено із любові до мистецтва)).

Улісс.

Олексій Дегтярук – живописець-постмодерніст. Народився у Запоріжжі в 1967 р., живе в Керчі. Після закінчення театрального відділення Харківського державного інституту культури розпочав активну виставкову діяльність. Він учасник біля 10 гуртових виставок, автор п’яти персональних – у Москві, Калінінграді, Харькові, Керчі. Його роботи знаходяться в галереях Італії, США, України, Росії.

Нашому сайту він дав коротесеньке постмодерністське пояснення, як опинився в Криму. Приблизно таке: «Я народився у Запорiжжi. Козак. Крим, Сiч, сiль. До моря закортіло. Дуже. Керчь – Дике Поле. Мабуть, тому i сподобалась. Мандри, Олена. 13-й рік пішов. Багато зроблено. Це – кохання».

Ущелина російської класики.

Зустріч.

Насіння риб.

З серії “Ловець стріл”.

З серії “Цирк”.

Цесаревіч на вигулі.

З серії “Цирк”.

Комментарии