Закрыть
Про нас
Сайт «Кримський терен» - проект Українського культурного центру в Криму. Український культурний центр (УКЦ) був заснований 7 травня 2015 року. Ціллю його створення є збереження української мови й культури на півострові, долучення до історії, традицій, творчості українського народу. Працювати в цьому напрямку складно, але українська приказка вчить: «Як без дiла сидiти, можна обдубiти!»
Поддержать проект
Бути разом – вижити

Випробування кримської спільноти
Olenka
Оlenka P.
30.09.17
0
Вирок Ільмі Умерову пролунав на тому тижні, але відлуння тривати будуть ще довго.

Знято 27.09.17.

Фото В. Балаяна. Про вирок ще невідомо…

Люди, що тоді зібрались підтримати Ільмі-ага у центрі Сімферополя сонячним вересневим днем, ніяк не очікували, що вітати його нема з чим. Сльози й крики обурення, оплески та повітряні кульки, які стали непотрібні, – таким запам’ятався той день. Але покидати місце, де людей об’єднав черговий суд, не хотілося. Де зараз в Криму ще можна побачити стільки світлих осіб, щиро розмовляти, відчувати підтримку!

Кримські суди тепер, як це не парадоксально, об’єднують найрізноманітніших людей. Громада півострова має можливість відкрити в собі мужність, прокинутися від свого південного сну, навчитися громадянськості. Таку школу проходить й наш Українській культурний центр. Поки ми разом – ми живемо!

Комментарии